Włoski wdzięk luksusu

Karmelowe ściany wykończone biała sztukaterią – jak włoskie cappuccino. Czarne zmysłowe dodatki niczym pachnące espresso. Oto przepis na…smaczne wnętrze.Mieszanka luksusu, elegancji oraz barokowych klimatów. Styl opiera się głównie na nieszablonowym łączeniu barw oraz stylizowanych meblach, które podkreślają nietuzinkowy i oryginalny charakter pomieszczenia.

Jeżeli

meble

Autor: BI Watercooler
Źródło: http://www.flickr.com

jesteśmy fanami tego stylu i chcemy olśnić dosłownie i w przenośni gości salonem, dobrze jest wiedzieć, iż wybierając elementy wykończeniowe musimy być bardzo ostrożni. Tworzą one bazę dla całej aranżacji, więc nie możemy zrealizować wszystkich pomysłów jednocześnie.

Chcielibyśmy przekazać Ci nowy artykuł na podobny temat. Liczymy na to, że przypadnie Ci do gustu. Wejdź w link – tam oczekuje na Ciebie ciekawe zagadnienie (https://mata-ochronna.pl/pl/c/Tablice-kredowe/121).

Kupując pikowany zagłówek łóżka lub sofy, bezpieczniej jest zrezygnować z wzorzystych tapet – idealnie będą wyglądały w towarzystwie jednobarwnego i delikatnego tła (Kraków signal fotel ceneolokalnie). Kawowe ściany staną się idealnym tłem dla jasnych sprzętów z elementami czerni i srebra. Eleganckie sztukaterie wykończą sufit czy ściany dodając im elegancji i pałacowego charakteru… salon meblowy Warszawa.

meble do twojego salonu

Autor: Tregde Ferie
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsze przykazanie jeżeli przewidujemy aranżację wnętrza w stylu włoskim to minimalizm oraz zdolność wstrzymania się od eksponowania bibelotów i ozdób, takich jak więcej szczegółów. Zakupione produkty i dodatki wyposażenia wnętrz w Warszawie nie muszą pochodzić ze słonecznej Italii, ale zwróćmy uwagę, jak ciekawy kształt oraz piękną linię mają włoskie sofy i fotele. Włoskie meble zawsze olśniewały urodą i wygodą.

Wnętrza włoskie to naturalne materiały wykończeniowe: drewno, kamień, płytki – zdecydujmy się na stylizowane poprzednimi epokami wzory, a same w sobie ”poniosą” wnętrze.

Włosi bywają niesamowicie przywiązani do swoich marek: odzieży, samochodów i mebli. Są przekonani, że włoskie meble są najlepsze, a znaczna część ludzi na świecie zgadza się z tą opinią. Polacy również polubili włoski luz i nonszalancję. Z podróży do Włoch przywozimy przeświadczenie, że nawet przedmioty codziennego użytku są tam ciekawsze niż gdzie indziej. Włoskie wnętrza i włoskie meble podziwiamy za wdzięk i styl, za wizjonerstwo, za luksus dobrego wzoru, który jest dostępny dla i ma ponadczasowy charakter. Nadeszła pora na włoskie wnętrza!