Dlaczego warto poznać nieco bardziej szczegółowo niezwykle interesującą przeszłość miasta Olsztyn Mrongowiusza?

Olsztyn to piękne stare miasto, jakie leży w środkowej części województwa warmińsko-mazurskiego. Pierwsze wzmianki o tym miasteczku pochodzą z lat 30-tych XIV wieku. Miasteczko to posiada ok. 170 tysięcy mieszkańców i stanowi ważny węzeł drogowy oraz kolejowy.

Continue reading „Dlaczego warto poznać nieco bardziej szczegółowo niezwykle interesującą przeszłość miasta Olsztyn Mrongowiusza?”

Faktoring, przeciwko faktoring bankowy – czyli, różnica pomiedzy niezależną firmą, a faktoringiem z banku

Posiadasz przedsiębiorstwo i rozmyślasz nad tym, komu powierzyć faktoring? Pomyśl nad bankiem lub niezależną przedsiębiorstwem faktoringową! Wewnątrz naszego felietonie zbliżymy Ci oba pojęcia, wraz z samą definicją faktoringu!

Continue reading „Faktoring, przeciwko faktoring bankowy – czyli, różnica pomiedzy niezależną firmą, a faktoringiem z banku”

Nie warto czekać z złożeniem pitu, ponieważ może ponieść nieprzyjemne konsekwencje

rozliczanie zeznania jest bardzo niemiłym obowiązkiem. Jednak nie opłaca się czekać z jego załatwieniem, ponieważ jeżeli spóźnimy się z przesłaniem gotowego formularza, mogą nas czekać niemiłe konsekwencje.
Jeżeli co roku zdarza nam się zostawiać wypełnienie zeznania na koniec kwietnia i nawet nasi bliscy powtarzają rozlicz pit, to doskonałym rozwiązaniem może być zrobienie tego odpowiednio wcześniej.

Continue reading „Nie warto czekać z złożeniem pitu, ponieważ może ponieść nieprzyjemne konsekwencje”

Programista to aktualnie wyjątkowo modny zawód, wiele ogłoszeń o pracę znajdziemy w dobrej agencji doradztwa personalnego

Jeżeli chcemy zarabiać jako informatyk, to na pewno nie będziemy mieli trudności ze znalezieniem ciekawych propozycji. Dużo przedsiębiorstw szuka doświadczonych programistów.

Continue reading „Programista to aktualnie wyjątkowo modny zawód, wiele ogłoszeń o pracę znajdziemy w dobrej agencji doradztwa personalnego”