Szeroki wybór dodatków aranżacyjnych – shabby chick

Obecnie króluje nie głównie minimalizm, gdyż każdy z nas może mieć inny gust, inne oczekiwania, całkowicie różne wymogi odnośnie urządzania wnętrz. Projektanci współpracujący ze szczególnie cenionymi fachowcami dokładają więc mnogości starań do nieprzerwanego odnajdowania nowych rozwiązań.

shabby chic

Autor: Faylyne
Źródło: http://www.flickr.com
Zwracając uwagę na meble shabby chic, widać ogromne zaangażowanie ekspertów w tworzenie tych ciekawych zestawień. Jest to określona dokładnie stylistyka, zgodnie z jaką urządzane są wnętrza. Do tego celu używa się w sposób celowy postarzanych mebli.

Interesujący i często wybierany teraz styl shabby chic

Coraz bardziej znany także w Polsce styl shabby chic to określonego rodzaju stylistyka urządzania wnętrz, jakiej podstawą jest dobór starych czy też celowo postarzanych mebli. Elementy dekoracyjne utrzymywane w stylistyce shabby chic bazują na pokrywaniu malowanego elementu paroma warstwami farby. Znaczące jest, aby warstwy te były dostrzegalne tak, że z każdej dalszej prześwituje warstwa poprzednia. Eleganckie urządzanie mieszkań wcale nie musi być skomplikowane.

Zainteresowanie rozwiązaniami jak meble shabby chic – propozycje

Proponowane dzisiaj meble shabby chic to zbiór stylizowanych na antyk mebli oraz akcesoriów, np. takich , co w połączeniu ze sobą tworzą niezwykłe kompozycje. Niemałe znaczenie ma wówczas kolor ścian, co zwykle zdominowane są przez odcienie różu, błękitu i żółci. Stosowane w tym niezwykłym stylu tony kolorystyczne to też beże, które dobrze współgrają z wybieranymi meblami. Jest to znakomite źródło inspiracji, co wykorzystują do stylizacji wnętrz nawet fachowcy.

styl shabby chic

Autor: Faylyne
Źródło: http://www.flickr.com
Meble shabby chic w różnorodnych zestawieniach

Szczególny styl shabby chic został zauważony już przez wielu aranżujących swe mieszkanie, młodych ludzi. Ciekawią się nim nie tylko młodzi, ponieważ staje się też obiektem zainteresowania starszych. Na bieżąco wprowadzane są różne udoskonalenia w przypadku dodatków oraz możliwych aranżacji. Zachęca to potencjalnych klientów do testowania nowości oraz urozmaicania swoich aranżacji.