Spa w naszym mieszkaniu? Dlaczego nie. Aktualnie jest to wzasięgu ręki dla każdego z nas. Nie wierzysz? Sprawdź

Od określonego czasu domowe spa cieszy się coraz większą popularnością. Spa nie skojarzy już się nam tylko z ośrodkami zdrowia czy salonami kosmetycznymi, bo niewielkie i niekoniecznie drogie seanse spa można bez problemu wykonać we własnym domu. Wystarczająca będzie kąpiel w komfortowej wannie, w wodzie z dodatkiem aromatycznych olejków.

łazienka z wanną z hydromasażem

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Jak jeszcze do tego dodamy kilka zapachowych świec i subtelnej muzyki, to zrobimy sobie wspaniały relaks. Najlepiej mają posiadacze domków jednorodzinnych, gdzie mamy okazję przeznaczyć dodatkowe pomieszczenie na własny salon. Jednak, nie jest to potrzebne,ponieważ z reguły wystarczy do tego nawet niewielka łazienka.

Tak zwana akwaterapia, a więc hydroterapia ma bardzo korzystny wpływ na układ krążenia, układ nerwowy, jak również wiele innych narządów. Hydroterapia tak właśnie jest funkcjonowaniem fizjoterapii, sposobem leczenia bodźcami, która oparta jest na zewnętrznym zastosowaniu wody. Podstawą tego typu działania są właściwa temperatura i ciśnienie wody. Najlepsza do domowego spa jest wanna z hydromasażem.

Sprawdź autorskie www (http://www.dierre.pl/produkty-2/drzwi-o-zwiekszonej-odpornosci-wlamanie/at-elettra-detector/)! Tam oczekuje na Ciebie kolejna świetna dawka informacji na ciekawiący Cię temat. Po sporo detali kliknij w poniższy podany link.

Jest najbardziej zaawansowanym technologicznie, ale także bardzo dobrym sposobem na prawdziwy, zdrowy relaks.

Sposoby masażu jakie sobie możemy zrobić dzielimy na te z użyciem wody, z masażem za pomocą powietrza i łączone warianty, czyli z masażem wodno-powietrznym. Masaż wodny,a więc hydromasaż jest najbardziej popularny. Na jakiej zasadzie to działa? Dysze są zamieszczone na ściankach wanny (), ale także na jej oparciu i dnie, czyli tam, w którym przechowywane są stopy. Tego rodzaju umieszczenie dysz zapewnia masaż kręgosłupa, ramion i stóp. Z dysz będzie wypływać woda,pozostaje ona w obiegu zamkniętym.https://creoconcept.pl/ (http://www.creoconcept.pl/)Siłę oraz kierunek jej przepływu spokojnie mamy szansę regulować. Niektóre rodzaje wanien z hydromasażem są wyposażone tez w system tworzący ultradźwięki, potęguje to efekt masażu. Zobacz więcej: www.

Masaż wodno-powietrzny polega na połączeniu masażu wodnego i perełkowego, za pomocą którego działanie może być bardzo efektywne. Wanna posiadająca tego typu układ pozwala na prace w systemie, w którym możemy mieszać różne typy masażu. Główną zaletą tego typu masażu jest zrelaksowanie mięśni oraz poprawa ukrwienia w krótszym czasie, niż ma to miejsce w przypadku samego masażu wodnego.