Sklep z meblami ekskluzywnymi

Wystrój pomieszczeń jest bardzo istotnym aspektem wpływającym na wygodę domowników. Długie lata komunizmu odcisnęły swoje piętno w formie wszechobecnych, tandetnych meblościanek. Obecnie najbardziej popularne w polskich mieszkaniach są meble sprzedawane w dużych sieciach sklepów meblowych. W opozycji do tych sklepów stoją wyspecjalizowane salony udostepniające meble, oświetlenie i dodatki od najbardziej znanych na świecie projektantów. Jest to sprzęt dla klientów doceniających przede wszystkim estetykę wykonania, posiadających dobry gust i zasobny portfel. W tego rodzaju salonach bardzo często zakupów dokonują profesjonalni dekoratorzy wnętrz.

meble w sklepie meblowym

Autor: Monika Ďuríčková
Źródło: http://www.flickr.com
Meble przez duże M
W asortymencie sklepu z designerskimi meblami można znaleźć przede wszystkim szafy, półki i komody (więcej o zagadnieniu tutaj: sprawdź damnet.pl). Nie brak tam jednak dodatków, jak na przykład dekoracje kominkowe lub nowoczesne lampy, które stanowią jeden z najlepiej sprzedających się towarów.

Wejdź na ten odnośnik a zobaczysz wskazówki z serwisu (http://aplusdesign.pl/) stworzone dla osób zaintrygowanych omawianym w tym artykule zagadnieniem.

Wszystkie elementy są produkowane ręcznie z najwyższej jakości materiału – egzotycznego drewna, dobrej jakości skóry czy plastiku. Asortyment jest najczęściej ułożony według stylu, jaki reprezentuje – ekologicznego, tradycyjnego, orientalnego, skandynawskiego lub nowoczesnego. Każdy klient może więc znaleźć coś gustownego, co będzie dopasowane do urządzanego pomieszczenia, a wszystko to sygnowane nazwiskiem światowej klasy designera.

Innowacyjne oświetlenie do każdego wnętrza
Najważniejszym elementem wystroju każdego mieszkania jest dobrze dobrane oświetlenie ( więcej informacji tutaj: ciekawa strona o lampach). Dobrze dobrana barwa światła o odpowiednim natężeniu może w znaczny sposób wpływać na atmosferą panującą we wnętrzu. By to uzyskać stosuje się rozmaite kombinacje lamp sufitowych, stojących czy plafonów, w zależności od wyposażenia i wielkości pomieszczenia.

W sklepie z meblami designerskimi można także otrzymać profesjonalną poradę dekoratora wnętrz i nabyć elementy oświetleniowe zanych marek. Największym zainteresowaniem w kwestii oświetlenia cieszą się lampy artemide, które są świetnie zaprojektowane i wykonane z dbałością o wszystkie szczegóły. Ceny urządzeń tej marki są niestety bardzo duże i wahają się od kilku, do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.