Przyjemny relaks we własnej łazience

Hydromasaż jest technologią która zdobywa w naszych łazienkach coraz to większą popularność. Dzięki temu rozwiązaniu komfort kąpieli staje się jeszcze większy a zapewniany nam masaż umożliwia relaks dla naszego ciała. Zanim jednakże będziemy się cieszyć z tych wszystkich zalet trzeba się zastanowić jaką wannę z hydromasażem nabyć.

link

Autor: Karen Highland
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zazwyczaj na początek winniśmy ocenić nasze możliwości finansowe. Trzeba się liczyć z tym, iż czeka nas znacznie większy nakład pieniężny niż normalnie. Jest to związane ze skomplikowaniem całego mechanizmu takiej wanny. Jak łatwo zgadnąć im wanna tańsza tym system o mniejszych możliwościach i czasami bardziej awaryjny. Z kolei droższe wanny posiadają dodatkowe funkcje jak też przeróżnego rodzaju akcesoria, jakie mają uprzyjemnić naszą kąpiel. Musimy przemyśleć na ile są nam konieczne przeróżnego rodzaju akcesoria. Pomyślmy czy na pewno są nam potrzebne dziesiątki trybów masaży i innych parametrów.

Zainteresował Cię nasz wpis? Zachęcamy Cię tym samym jeszcze dalej (https://megaglass.com.pl/filizanki-ceramiczne-do-kawy-i-herbaty,c41,pl.html) – do naszej nowej witryny. Tam oczekują na Ciebie inne teksty.

Za wszelkie takie udogodnienia dopłacamy, a może się okazać, że nigdy nie będziemy ich stosować.

Następnie trzeba wybrać formę wanny. Zazwyczaj wybierane bywają wanny narożne, które umożliwiają rozsądne zagospodarowanie przestrzeni w łazience. Rzecz jasna nikt nie powiada, że nie możemy wybrać wanny o kształcie prostokątnym. Wybór jest uzależniony od naszych osobistych upodobań oraz koncepcji samej łazienki. By w pełni móc korzystać z rozluźniających właściwości hydromasażu, odpowiedniej zdecydować się na wannę dużą i głęboką. Nie najlepszym rozwiązaniem będzie instalowanie wanny z hydromasażem w bardzo małej łazience, jeszcze gorszym – we wnętrzu z niesprawną wentylacją. Równie istotne jest idealnie wypoziomowane podłoże.

Wybierając miejsce montażu należy pamiętać, że urządzenia jakie wchodzą w skład hydromasażu, zainstalowane poniżej wanny, winny mieć swobodny dopływ powietrza (fabrykanci nie polecają obudowywania wanien tego typu płytkami ). Wanna z hydromasażem (wejdź tu) powinna być instalowana ściśle według zaleceń fabrykanta, przez specjalistów z odpowiednimi uprawnieniami. Tyczy się to przede wszystkim elektryka, bo wymagania bezpieczeństwa są znaczne (spód wanny, a co jest z tym związane również przewód z puszką montażową, będą narażone na działanie wilgotności).