Kominek w salonie. Stylowa ozdoba wnętrza oraz źródło ciepła

Kominek to nie wyłącznie dekoracja pomieszczenia, ale również dodatkowe źródło ciepła. Naprowadzamy, jak wybrać dobry kominek do salonu oraz jak ciekawie go zaprojektować. Dzięki najnowszym technologiom, pokojowy kominek może być elegancką i niekoniecznie drogą ozdobą praktycznie każdego pomieszczenia. Doskonale sprawdzi się w salonie, w jakim tworzy rozkoszną, domową aurę. Kominki są ponadczasowe, nie poddają się trendom. Dzięki nim pomieszczenie staje się nastrojowe, ciepłe jak też intrygujące.

Continue reading „Kominek w salonie. Stylowa ozdoba wnętrza oraz źródło ciepła”

Ogrzewanie pomieszczeń jest w stanie negatywnie wpływać na Twoje zdrowie. Jak z tym walczyć? Okazuje się, że jest sposób

Nawilżanie powietrza jest konieczne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy ogrzewanie powoduje, że powietrze w domu staje się dość suche. Niektórzy błyskawicznie zauważają zmianę, gdyż mogą pojawić się trudności z oddychaniem lub brakiem koncentracji, pozostali dopiero po pewnym okresie, a wtedy najbardziej męczące objawy to suche włosy czy kłopoty z cerą. Niestety, ogrzewanie nie jest obojętne dla zdrowia.

Continue reading „Ogrzewanie pomieszczeń jest w stanie negatywnie wpływać na Twoje zdrowie. Jak z tym walczyć? Okazuje się, że jest sposób”