Obsyp swoje mieszkanie srebrem i złotem.

Remontujesz mieszkanie i nie wiesz jak je urządzić? Zmartwieniem jest wybór mebli, a sen z powiek spędza kolor ścian? Masz dość tradycyjnych, czyli po prostu nudnych mebli? Chciałbyś znaleźć coś nietuzinkowego, ale nie wiesz za bardzo, na co się zdecydować? Żaden problem.

Postaramy się przybliżyć obecnie panujące trendy w meblowaniu wnętrz, tak, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

meble systemowe

Autor: Forte
Źródło: www.meble.meblopol.pl

Nadchodzi wiosna! Świeci słońce, kwitną drzewa. Czemu nie wpuścić wiosny do naszych domów? Pastelowe kolory lub kwiatowe aplikacje to najnowszy krzyk mody. Na dodatek dostępne są w większości hurtowni. Chyba nie ma nic bardziej cudownego niż budzić się rano w przyjaznym otoczeniu. Do tego typu lekkich wnętrz idealnie pasują niedrogie meble z europejskich sklepów, które każdy umie zmontować.

Przeciwieństwem takiego meblowania są eleganckie meble, zwykle wyprodukowane z drzewa. Wyglądają się całkiem okazale: biurka stylowe z mosiężnym okuciami, skrzynie na pościel, łóżka z drewnianymi ramami lub też toaletki z okrągłymi lusterkami. Wszystkie te podane elementy tworzą całość rolety smart home umeblowanego meblami tworzącymi niepowtarzalny klimat. Jednak nie będą to ulubione meble młodych ludzi, którzy lubią czuć wokół siebie niezagospodarowaną powierzchnię.

Meble z kolekcji Decorattex

Autor: OPUS-M Sp. z o.o.
Źródło: OPUS-M Sp. z o.o.

Dla miłośników nowatorskich mebli, mamy pomysł na pokój z iście nowatorskiego zdarzenia. Chyba mało, kto mógłby się pochwalić złotą komodą.Meble złote nie są w naszym kraju bardzo dostępne, ale za oceanem powoli decyduje się na nie coraz więcej osób. Jako, że złoty jest bardzo intensywnym kolorem, musimy uważać z wyborem dodatków do naszej sypialni. Pamiętajmy, że przede wszystkim mamy w niej wypoczywać, i co rano budzić się uśmiechnięci do pracy, a nie męczyć się kaskadą barw. Kolor złoty w sam raz komponują się ze srebrnymi elementami. Jeśli jednak nie bardzo przekonało nas tego rodzaju połączenie, polecamy spróbować ciut delikatniejszego:

Meble srebrne mogą być dopełnieniem koloru złotego lub też stanowić alternatywę dla mniej odważnych osób. Kolor ten góruje w umeblowaniu kuchni. Ale jeśli dobrze czujemy się w podobnych klimatach, srebro w sypialni może podziałać na nas stymulująco. Poza tym będzie idealnie komponowało się z resztą wnętrz.