Klimat wschodu w naszej toalecie

Świat, co nas otacza jest coraz bardziej nowoczesny. Mamy do dyspozycji najnowszej jakości telefony oraz komputery, prowadzimy samochody elektryczne. Jednak w dekoracji wnętrz wciąż widać, że sporo osób cierpi na postmodernistyczną nostalgię.

Jeśli pragniesz we własnej łazience stworzyć atmosferę niczym w tureckiej łaźni, jest na to metodę.

Wówczas najistotniejszym elementem będzie bez wątpienia mozaika kamienna. Jest to rozwiązanie nieco bardziej kosztowne niż zakup kafelek, lecz zdumiewający efekt jest gwarantowany. Możemy wymyślić sobie dowolną kompozycję, gdyż projekty (polecamy aplus design) produkowane są indywidualnie. Dlatego tutaj będziemy mieć wielkie pole manewru. Mozaika kamienna doskonale odda wybrany styl orientu, który chcemy wyczarować – bizantyjski, hinduski czy arabski – zdecydowanie więcej odnajdziesz na tej stronie. Do tego wolnostojąca, złocona wanna i nic poza tym na posadce nie będzie nam konieczne. Może poza kilkoma kwiatkami liściastymi, które nie lubią od słońca a także uwielbiają wilgoć.
Przy tak stworzonej podłodze, pozostaje nam jedynie nałożyć płytki ścienne, właściwie dopasowane do mozaiki. Jeżeli wybraliśmy kolorowy wzór na podłodze, powierzchnie ścian lepiej będzie pokryć jednolitym kolorem, aby uniknąć przesady. Niezbędne jednak będzie powieszenie jakiegoś interesującego malunku, w stylizowanej ramie. Dzięki temu, nasze płytki ścienne będą odpowiednio zaakcentowane – na multiwnetrza.pl.

Czy ten materiał Cię zaciekawił? W takim razie sprawdź odmienny polecany serwis łóżka drewniane do sypialni, który również zawiera ciekawe materiały.

Nie zapomnijmy także o lustrze, które w orientalnej stylizacji pełni bardzo istotną rolę. Dodatkowo, przy typowaniu mebli, możemy postawić na ciemne drewno, które wtopi się w kompozycję.

tableau - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
dekoracja łazienki od podstaw to bardzo dobra zabawa, jeśli tylko wiemy, w którejj stylistyce chcemy ją przeprowadzić.

Obecnie do łask wrócił styl egzotyczny, pełen blichtru, który jest niezwykle często stosowany przez wielu ludzi. Jeżeli pragniesz wykorzystać go u siebie, koniecznie zakup mozaikę kamienna na podłogę.