Jeden klimatyzator – bardzo dużo walorów

Od klimatyzatora z biegiem czasu coraz to więcej się oczekuje. Już nie tylko ma studzić, ale również schludnie reprezentować się, mało kosztować i najlepiej, jeśli zarazem może być również urządzeniem grzewczym. Nierealne? Najnowszy model klimatyzatora przenośnego firmy Blaupunkt pokazuje, że jest to możliwe.

Kotwy chemiczne

Autor: www.soudal.pl
Źródło: www.soudal.pl
Klimatyzator przenośny czyli tzw. klimatyzator z rurą to coraz popularniejsze urządzenie w każdym domu. Potrafi w głównej mierze skutecznie zmagać się z gorącem dostającym się do wnętrz mieszkalnych, a dzięki swej mobilności, może być rozmieszczany w przeróżnych pomieszczeniach, a w razie konieczności chowany. Choć koszta urządzeń mobilnych są mniejsze od stacjonarnych, to mimo to i tak jest to pokaźny wydatek, szczególnie kiedy zależy nam na sprzęcie wielofunkcyjnym.

Jednakże zdarzają się chlubne wyjątki. Takim jest tutaj klimatyzator mobilny firmy Blaupunkt, najnowszy model MOBY BLUE 1312. Już sam wytwórca urządzenia jest najdoskonalszym gwarantem najdoskonalszej jakości. Blaupunkt to, albowiem jedna z niewielu marek, które słyną z rewolucyjnej i niezawodnej technologii.

Jeżeli ten tekst jest dla Ciebie godny uwagi, to kliknij tutaj! Zaprezentowane tam materiały także Cię zaciekawią – to niezwykle użyteczne informacje!

Model Moby Blue 1312 zaskakuje zatem połączeniem ze sobą wielu plusów.

Klimatyzator z funkcją ogrzewania i autorestartu

klimatyzator

Autor: Centrum Klima SA
Źródło: Centrum Klima SA

Wbrew pozorom, klimatyzatory przenośne rzadko posiadają dodatkowe funkcje. Moby Blue 1312 ma ich kilka – między innym funkcję autorestartu (odnawia pracę po zaniku i powrocie zasilania) oraz funkcję grzewczą. Ta druga sprawia, że urządzenie jest wielozadaniowe – przydaje się nie tylko latem, ale także w mroźniejsze pory roku. Klimatyzatory oferowane przez Klima-Top poza tym posiadają właściwości wentylacyjne i suszące powietrze, zatem śmiało zastępuje wiele urządzeń, na które w domu zazwyczaj brakuje miejsca.

Nowatorski wygląd i komfort użytkowania
Produkt firmy Blaupunkt to dowód na to, że klimatyzacja na kółkach prócz funkcjonalności może posiadać ładny wygląd. W tym konkretnym przypadku na uwagę zasługuje przede wszystkim znakomita jakość wykonania – innowacyjna konstrukcja i dbałość o detale. Użytkownicy doceniają również wygodną obsługę urządzenia, które jest zdalnie sterowane pilotem z wyświetlaczem LCD. Przy jego użyciu można m.in. własnoręcznie ustawić sobie moc nawiewu powietrza, a też włączyć tryb uśpienia.

Dochodowa inwestycja
Jeżeli klimatyzator (https://www.aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-hyundai) oprócz wytwarzania chłodu, umie również ogrzewać, przeważnie jest znacznie kosztowniejszy od przeciętnych urządzeń. A jednak Blaupunkt Moby Blue 1312 zaprzecza tej regule. Tu w cenie pospolitego klimatyzatora schładzającego, dostajemy, albowiem wysokiej klasy urządzenie wielofunkcyjne.

Patrząc na wszelkie walory Moby Blue 1312 można podejrzewać, że spopularyzuje on korzystanie z klimatyzacji przenośnej. Kto wie może za jego sprawą, klimatyzacja przestanie być postrzegana, jako majętność, a zacznie być po prostu nieodzownym wyposażeniem wnętrz dbającym o komfort życia.