Fototapeta: sposób na optyczne powiększenie małego pokoju dziennego

O ile masz niewielki pokój dzienny w bloku, wykorzystaj fototapetę. To przetestowany sposób na wizualne powiększenie pomieszczenia oraz na ożywienie jego aranżacji.
W niewielkim salonie w bloku kapitalnie sprawdzą się fototapety z widokiem, np. miasta.

termometr

Autor: Forecaster
Źródło: Forecaster
Im będzie on bardziej rozległy, tym przestrzeń niedużego wnętrza wyda się większa. Taką fototapetę wskazane jest wyeksponować w zaułku wypoczynkowym, przykładowo na ścianie za sofą, na wprost niej albo w aneksie jadalnianym- absorbująca abstrakcja fototapety. Jeśli pokój jest urządzony dosyć niedrogo, z prostymi meblami, można nabyć fototapetę wielobarwną, przykładowo fototapety abstrakcja.

Często jednak pewniejszym wyjściem będzie fototapeta w stonowanych odcieniach – utrzymana w brązach bądź czarno-biała. W małym salonie w bloku robi wrażenie, jest efektowna, natomiast nie przytłacza.

Z przyjemnością zaproponujemy Ci podobny tego rodzaju materiał. Jeśli chcesz go sprawdzić, zobacz treść na witrynie, którą znajdziesz tutaj.

Ważnym jest również to, iż łatwiej dostosować do niej pozostałe fragmenty wystroju, jak zasłony, meble niż do fototapety kolorowej. Fototapeta z intensywnym motywem, zdjęciem rośliny w makroskali odpowiedniej będzie wyglądała w wielkim pomieszczeniu. Nadadzą się także jako fototapety do biura. Malutki salon w bloku mogłaby po prostu przytłoczyć – czytaj tu. Fototapety odszukasz w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach on-line, jakie posiadają ich dostatnią ofertę i na ogół, oprócz swoich wzorów, realizują fototapety na zlecenie.

Możemy przesłać prywatne zdjęcie do sklepu mejlem a także określić, na jakich rozmiarach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niewielkim pokoju dziennym w bloku). Te w formacie XXL odbiera się w kilku doskonale do siebie dopasowanych kawałkach (są samoprzylepne). Realizacja zamówienia trwa od 3 do 8 dni roboczych.