W jaki sposób notebook może być częścią wystroju domostwa?

Poniektórzy z nas dbają nadzwyczaj o każdy szczegół wokół siebie, począwszy od swego ubrania a na a na mieszkanka kończąc. Efekt przy ociupince talentu może być efektowny. Planując wnętrze swojego mieszkania zwracamy z reguły uwagę na detale. Dobiera się nierzadko wzór tapety do wzorku mebli lub dobieramy zasłonki do wystroju wnętrza.

Częstokroć też chcemy upiększyć nasze mieszkanka przez dodanie drobiazgów, których zadaniem jest zindywidualizowanie należącej do nas przestrzeni tak, by wyrazić naszą osobowość, toteż właśnie do ogólnego wystroju dodajemy osobiste dodatki. Są to na przykład pamiątki z wakacji, zdjęcia dzieci w stylowych ramkach, srebra po babci i tym podobne przedmioty.

Obecnie nierzadko obiektami uważanymi przez nas za osobiste są smartphony i pozostałe wihajstry elektroniczne. Personalizujemy przykładowo telefon komórkowy przez ustawienie tapet ze zdjęć bliskich nam osób lub też ulubionego psa. Czemu zatem nie ozdobić również własnego laptopa? Można to na pewno uczynić od wewnątrz, ustawiając tapetę pulpitu na taką, jaka nam przypadnie do serca, jednak jest to widzialne tylko dla nas bądź osób użytkujących nasz laptop. Gdybyśmy wszakże pragnęli wyrazić siebie w bardziej zauważalny sposób, możemy kupić dekoracyjne naklejki na laptop np. tu: .

Dziewczyna przy laptopie

Autor: „PictureYouth”
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to typ folii pokrytej klejem z inskrypcją. Naklejki na laptopa można dostać z całym mnóstwem przeróżnych wzorów poczynając od tak wziętych jak sztandary państw po zdjęcia natury przez wzory fraktalne, bądź też naklejki na laptopa zrobione ze zdjęć dostarczonych przez klienta. Tak więc na naszym urządzeniu może pysznić się nasz własny kot bądź może spozierać z laptopa nasza pociecha. Naklejki na laptopa mogą być także dopełnieniem aranżacji wnętrz. Można sobie dla przykładu dostosować wzór do tapet na ścianie czy obrazów. Wtenczas nasz komputer staje się również częścią wystroju wnętrza. Naklejki na laptopa, poza funkcją estetyczną pełnią również funkcję ochronną.

Materiały z których zrobione są naklejki na laptopa ochraniają przed zarysowaniami i niedużymi uszkodzeniami . Można także nabyć podobne na mniejszych rozmiarów urządzenia: tablety, notebooki, smartphony.

Jeżeli ten temat jest dla Ciebie fascynujący, to kliknij ten link – to pomocna strona (http://www.drlaptop.pl/), która też posiada intrygujące informacje!

Tego rodzaju ozdoby zdobyły w ostatnim czasie ogromną popularność.