Chwili odprężenia w pachnącej kąpieli po stresującym dniu

Na leżąco, w oparach wprowadzających w stan wyciszenia olejków czy może na stojąco i bez zbędnych „ceremonii”? Któż z nas nie miał tego dylematu: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna oferuje naprawdę duże możliwości i nie skazuje wyłącznie na leniwe wylegiwanie się w wodzie. Na rynku znajdziemy parę interesujących propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Posiadają szklany parawan, pozwalający na korzystanie z natrysku. Jeśli jednak nie chcemy rezygnować z długich kąpieli lub kabinę prysznicową już posiadamy – możemy wybierać spośród bogatej oferty wanien dostępnych na rynku.Przede wszystkim od dłuższego czasu wielką popularnością cieszy się tzw. domowe spa. Nie jest to już domena sanatoriów i ekskluzywnych hoteli. Inwestując w wannę z ”bąbelkami”, z domowego spa będziemy mogli korzystać codziennie.

Czy odnośnie omawianej publikacji masz więcej pytań? (http://aluzarodekor.pl/oferta/karnisze/szyny-sufitowe/) Jeżeli tak, kliknij ten link – to nie powinno za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Wanna z hydromasażem – dzięki silnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem – działa korzystnie na skórę, eliminuje zmęczenie, uspokaja i odpręża. W sklepie niech naszą uwagę przykują istotne parametry, czyli: wielkość, moc pompy, sposób sterowania oraz rodzaj dezynfekcji.

wanna

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform

Obecnie coraz częściej spotykamy wanny wolno stojące, które dobrze wyglądają nie tylko w dużych łazienkach. Jeśli jednak wolimy sprawdzone rozwiązania z wanną w zabudowie, możemy eksperymentować z materiałami. Najbardziej powszechną metodą na obudowanie wanny jest zamontowanie gotowego panela osłonowego – łazienki. Obudowy wanien nabędziemy do większości modeli wanien, w tym samym odcieniu co wanna. Zależnie od potrzeb umożliwiają szybki demontaż, co jest dużą zaletą tego projektu.

Nareszcie łazienka przestała być traktowana jak „uboga krewna”. Wprawia w osłupienie zarówno ich wymiar jak i wyposażanie. Przykładem mogą być ogrzewacze wody, które nie straszą już topornym wyglądem i wielkością – podgrzewanu wody. Ich producenci znaleźli balans między kompaktowym wymiarem, mocą grzewczą, a designem. Bo estetyka w pokoju kąpielowym ma równie wielkie znaczenie jak komfort.