Chwili odprężenia w pachnącej kąpieli po stresującym dniu

Na leżąco, w oparach wprowadzających w stan wyciszenia olejków czy może na stojąco i bez zbędnych „ceremonii”? Któż z nas nie miał tego dylematu: wanna czy prysznic?
Wbrew pozorom, wanna oferuje naprawdę duże możliwości i nie skazuje wyłącznie na leniwe wylegiwanie się w wodzie. Na rynku znajdziemy parę interesujących propozycji, które łączą funkcje wanny i kabiny prysznicowej. Posiadają szklany parawan, pozwalający na korzystanie z natrysku. Jeśli jednak nie chcemy rezygnować z długich kąpieli lub kabinę prysznicową już posiadamy – możemy wybierać spośród bogatej oferty wanien dostępnych na rynku.Przede wszystkim od dłuższego czasu wielką popularnością cieszy się tzw. domowe spa. Nie jest to już domena sanatoriów i ekskluzywnych hoteli. Inwestując w wannę z ”bąbelkami”, z domowego spa będziemy mogli korzystać codziennie.

Czy odnośnie omawianej publikacji masz więcej pytań? (http://aluzarodekor.pl/oferta/karnisze/szyny-sufitowe/) Jeżeli tak, kliknij ten link – to nie powinno za żadne skarby umknąć Twojej uwadze!

Wanna z hydromasażem – dzięki silnym strumieniom wody zmieszanej z powietrzem – działa korzystnie na skórę, eliminuje zmęczenie, uspokaja i odpręża. W sklepie niech naszą uwagę przykują istotne parametry, czyli: wielkość, moc pompy, sposób sterowania oraz rodzaj dezynfekcji.

wanna

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform

Obecnie coraz częściej spotykamy wanny wolno stojące, które dobrze wyglądają nie tylko w dużych łazienkach. Jeśli jednak wolimy sprawdzone rozwiązania z wanną w zabudowie, możemy eksperymentować z materiałami. Najbardziej powszechną metodą na obudowanie wanny jest zamontowanie gotowego panela osłonowego – łazienki. Obudowy wanien nabędziemy do większości modeli wanien, w tym samym odcieniu co wanna. Zależnie od potrzeb umożliwiają szybki demontaż, co jest dużą zaletą tego projektu.

Nareszcie łazienka przestała być traktowana jak „uboga krewna”.

Nie ociągaj się! Jeśli ciekawi Cię ten artykuł, to kolejny najnowszy artykuł (https://multibrand24.pl/Ava-I-c3936 ) ukryty jest w podanym linku. Zostaw nam swój komentarz – będzie nam niezwykle miło.

Wprawia w osłupienie zarówno ich wymiar jak i wyposażanie. Przykładem mogą być ogrzewacze wody, które nie straszą już topornym wyglądem i wielkością – podgrzewanu wody. Ich producenci znaleźli balans między kompaktowym wymiarem, mocą grzewczą, a designem. Bo estetyka w pokoju kąpielowym ma równie wielkie znaczenie jak komfort.